Informatyczny Telefon Ratunkowy 112
Wirtualizacja oparta o VMWare
Mniejsze koszty informatyki
Uniwersalni jak diabli. Obsługa Informatyczna Kancelatii Adwokackicj

Uruchom system pomocy zdalnej "HandH pomoc"


Kliknij ikonę po prawej stronie i wybierz uruchom aplikację

program do pomocy zdalnej.

Obsługa informatyczna kancelarii adwokackich i radców prawnych.

Coraz większa konkurencja na rynku kancelarii i brak możliwości reklamy sprawia, iż bardzo ważnym aspektem pracy jest nowoczesne i bezawaryjne środowisko informatyczne.

 

Najnowsze technologie informatyczne mogą być narzędziem wspierającym pracowników poprzez usprawnienie ich pracy. Z drugiej zaś strony niewłaściwe zastosowane powodują ich zagubienie i zmniejszenie efektywności.

 

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze kancelarii adwokackich i radców prawnych pozwoliło nam nauczyć się specyfiki ich działania.

W obecnej cyfrowej gospodarce posiadanie biura już nie wystar

cza, coraz częściej radca prawny czy adwokat musi pracować w siedzibie swojego klienta. Umiejętność szybkiego pozyskiwania i przetwarzania informacji jest warunkiem elastycznego i efektywnego działania.

Mobilność jest kluczem do wypracowania przewagi.

Jesteśmy specjalistami w każdym wymienionym wyżej zakresie. Zaplanujemy  środowisko informatyczne dla twojej kancelarii. Począwszy od bezpiecznej sieci komputerowej, przez wydajne serwery plików,pocztowe,  wydruków, systemy kopii zapasowych, kończąc na komputerach pracowników i oprogramowaniu biurowym. Zapewniamy specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania kancelarią o nazwie JurXpert.

Zadbamy o ochronę twojego środowiska informatycznego przed atakami z sieci internet, przed wirusami i  spamem.

Zapewnimy bezpieczny dostęp mobilnym pracownikom do zasobów kancelarii z dowolnego miejsca. Zadbamy o ochronę poufnych danych przechowywanych na laptopach w przypadku ich kradzieży.

 

 

Zapewniamy:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT
  • Możliwość gromadzenia i uzyskiwania dostępu do danych
  • Współdzielenie informacji i pracę grupową pracowników zdalnych i osób pracujących bezpośrednio z klientami
  • Komunikację pracowników ze specjalistami IT

Aż 35% polskich menadżerów wymienia brak komunikacji w zespole, kooperacji i koordynacji działań wśród najczęstszych przyczyn marnotrawienia czasu pracy.